ZNAJDZIESZ TUTAJ TREŚĆ, JAKIEJ POTRZEBUJESZ. W WARTOŚCIOWY SPOSÓB SPĘDZISZ CZAS.

Resonaria

Resonaria powstało z połączenia dwóch słów RÉSONNEZ (fr. rezonujcie) oraz WEBINARIA, czyli formy edukacji, która pozwoliła RÉSONNEZ® zdobyć swoją popularność. Znajdują się tutaj nasze webinary, które zostały przygotowane według naszych sprawdzonych standardów oraz bilety na wydarzenia stacjonarne, które stanowią okazję do poszerzenia swojej wiedzy zdobywanej podczas spotkań online.

Potrzeba działania

Przez lata studiów widzieliśmy wielu zdolnych studentów. W miejscach pracy widzieliśmy wielu wybitnych specjalistów. Rozmawialiśmy z wieloma osobami, których wiedza była wprost inpirująca. Była jedna rzecz, jednak która łączyła tych wszystkich ludzi: nie byli słyszalni w swoim środowisku. Odnosiliśmy wrażenie, że coś ich powstrzymywało przed zabraniem głosu. Być może instytucje, być może przełożeni, a być może po prostu koledzy i koleżanki z pracy. Widzieliśmy ich obawy przed podzieleniem się wiedzą z innymi i nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Uznaliśmy, że głos tych wybitnych ludzi ma wartość. Czuliśmy, że chcemy pomóc im rozbrzmiewać. Resonaria to przestrzeń, w której wiedza dochodzi do głosu. 

Znajdziesz tu spokój

Wyobraź sobie taką przestrzeń w internecie, w której czujesz się komfortowo. Nie widzisz kolejnych wyskakujących powiadomień, nikt nie zabiera Ci  Twojej cennej uwagi. Możesz w pełni skoncentrować się wyłącznie na tych rzeczach, które mają dla Ciebie znaczenie. Postanowiliśmy rozpocząć naszą przemianę od samych siebie. 

Webinary z tej przestrzeni nie są i nie będą sponsorowane. Zamiast tego możesz oczekiwać wysokiej jakości głosu oraz obrazu. Możesz liczyć na zespół, który będzie pracował na to, aby czas, który spędzisz na tej platformie wniósł jak najwięcej pożytku i satysfakcji.

Pragniemy oddać w Twoje ręce materiały edukacyjne jak: testy, ankiety, skrypty, które sami przygotowujemy. Otrzymasz dostęp do powtórki po spotkaniu i również zaprojektowany i przygotowany wyłącznie dla Ciebie certyfikat, który stanowi dowód na to, że poświęcasz swój czas na inicjatywy, które wnoszą coś dobrego do Twojego życia.

E-mail edukacja

Resonaria jest miejscem, gdzie można uzyskać interesującą treść i spędzić czas w wartościowy sposób. Osoby, które wspierają Resonaria oraz zapisują się na e-mail edukację są w pewnej uprzywilejowanej grupie. Z jednej strony uzyskują cenne treści od osób, które są dobrymi „selekcjonerami informacji”, a z drugiej przynależą do bardzo elitarnej grupy, dla której czas jest najcenniejszym surowcem. E-mail edukacja ma walczyć z chaosem i chaotycznym sposobem dostarczania wiedzy. Spróbuj e-mail edukacji, która funkcjonuje na zasadzie newslettera.

Oto kilka powodów, dla których warto:

a) kilka razy w roku wprowadzamy dla naszej społeczności zniżki na kursy stacjonarne oraz webinary

b) dostęp do interesująych ofert od partnerów RÉSONNEZ

c) jesteśmy społecznością, więc jesteśmy otwarci na to, żebyś również podzielił/a się swoją wiadomością ze społecznością, do której w ramach e-mail edukacji będziesz należeć

d) zaproszenia na coroczną galę społeczności Resonaria

e) dostęp do powtórek z wydarzeń, na które wykupiłeś/wykupiłaś bilet

f) selekcja najciekawszych treści naukowych

Znalazłeś/Znalazłaś miejsce, w którym wartościowa treść ma realne znaczenie?